ТР территориясендә социаль әһәмияткә ия проектларны гамәлгә ашыручы коммерцияле булмаган оешма вәкилләре игътибарына!

2019 елның 17 апреле, чәршәмбе

Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгы Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетының 2019 елның 10 апреленнән 12 маена кадәр Министрлыкта социаль әһәмиятле проектларны тормышка ашыруда катнашучы коммерцияле булмаган оешмалар өчен ТР Министрлар Кабинеты грантларын алуга республика конкурсында катнашу өчен гаризалар кабул итүе турында хәбәр итә.

Конкурста катнашу конкурс игълан ителгән көнгә кадәр кимендә бер ел эчендә эшчәнлек алып баручы коммерцияле булмаган оешмаларга рөхсәт ителә.

Конкурс турында тулырак мәгълүмат Министрлыкның рәсми сайтында урнаштырылган www.mtsz.tatarstan.ru "Конкурслар һәм акцияләр" өстәмә битендә (http://mtsz.tatarstan.ru/rus/2019-god-3502517.htm ).

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: