март, 2017 ел
сишәмбе

16 март көнне Ютазы район мәдәният йортында вакантлы эш урыннары ярминкәсе узачак.

Менделевск "Өмет Яры" халыкка комплекслы социаль хезмәт күрсәтү үзәгенең медицина хезмәткәрләре өлкән яшьтәге гражданнар һәм инвалидлар белән "Сак булыгыз: ОРВИ!" дип исемләнгән тематик әңгәмә үткәрде.

Балтач «Наз» халыкка комплекслы социаль хезмәт күрсәтү үзәгендә “Тәрәзә төбендә витаминнар" дигән акциясе игълан ителде.

Кичә Чистай халыкны эш белән тәэмин итү үзәге белгечләре Татар Талкышы гомуми белем бирү мәктәбендә булды.

Бүген Әлмәт халыкны эш белән тәэмин итү үзәге белгече "Татинтек" ҖЧҖнең эштән азат ителүче хезмәткәрләре белән очрашу үткәрде.

Халык арасында массакүләм спорт һәм сәламәтләндерү эшен популярлаштыру максатыннан Балтач районы "Сабантуй" ял паркында "Кышны озату" чарасы узды.

22 мартта Зәй халыкны эш белән тәэмин итү үзәгендә “РТЮ” ААҖ филиалы вәкилләре катнашында эш бирүче көне узачак.

Социаль һәм медицина хезмәтләренә мохтаҗ булган ялгыз яшәүче өлкән кешеләрне ачыклау максатыннан «Балкыш» халыкка социаль хезмәт күрсәтү узәге өйгә барып социаль хезмәт күрсәтү бүлекчәсе билгечләре авылларга йөреп, чираттагы тикшеру уздырды.

13 март көнне Чирмешән лицеенда 7 нче сыйныф укучылары белән социаль-психолог Елена Шипилова коллективта бердәмлек булдыру буенча тренинг уздырды.

"Татмедиа" Республика матбугат һәм массакүләм коммуникацияләр агентлыгында Татарстан Республикасы коммерцияле булмаган социаль юнәлешле оешмаларның эшчәнлеген иң яхшы яктыртучы конкурсының җиңүчеләрен игълан иттеләр.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: