апрель, 2017 ел
җомга

2017 елның 7 апрель көнендә Зәй эш белән тәэмин итү үзәгендә 10 эшсез граждан һәм 1 мәшгуль булмаган инвалид "Сатулар буенча менеджер" һөнәре буенча укырга кереште.

Яр Чаллы "Кояшкай" мөмкинлекләре чикле балалар һәм яшүсмерләр өчен тернәкләндерү үзәге тәрбиячесе Ольга Богданова кечкенәләр төркеме белән "Космос" темасы буенча ачык дәрес үткәрде.

Казан шәһәре Совет районы эш белән тәэмин итү үзәге филиалына вакантлы эш урыннары ярминкәсенә чакыра. Чара Журналистлар ур., 13 йорт адресы буенча 9:00 сәгатьтә башланачак.

Район үзәк китапханәсендә Апас "Рассвет" халыкны социаль тәэмин итү комплекслы үзәгенең социаль хезмәт күрсәтү бүлеге белгечләре “Өлкән кешенең куркынычсызлыгы” дип сиемләнгән чара үткәрде.

Бүген Татарстан Республикасының Хөкүмәт бинасында социаль-хезмәт мөнәсәбәтләрен көйләү буенча Республика өчьяклы комиссиясенең агымдагы елда беренче утырышы узды.

Шушы көннәрдә "Веста" үзәгендә зональ профессиональ супервизия узды.

Шушы көннәрдә «Наз» халыкка комплекслы социаль хезмәт күрсәтү үзәгендә социаль һәм медицина хезмәткәрләре өчен уку оештырылды.

Министрлык карамагындагы учреждениеләрдә фашист концлагерьларыннан тоткыннарны азат итү көненә багышланган чаралар үткәрү дәвам итә.

Питрәч “Шатлык” приютында  мәктәп яшендәге балалар белән“Космоска сәяхәт” дигән  дәрес узды.

Кичә Югары Ослан "Өмет утравы" халыкка социаль хезмәт күрсәтү үзәгенең гаилә һәм балаларга социаль ярдәм күрсәтү бүлеге белгечләре фашист концлагерьларыннан тоткыннарны азат итү көненә багышланган чара үткәрде.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: