апрель, 2017 ел
җомга

"Мәгълүмат өлкәсендә волонтер" акциясе кысаларында Түбән Кама эш белән тәэмин итү үзәге хезмәткәре Түбән Кама районы һәм "Кама аръягы" төбәге эшмәкәрләренең беренче съездында катнашты.

2017 елның 21 нче апрелендә “Язгы игелек атнасы” акциясе кысаларында “Наз” социаль-тернәкләндерү бүлекчәсендә тернәкләнү узучы пенсионерлар һәм мөмкинлеге чикле кешеләр белән бүлекчә хезмәткәрләре “Марш добра” исеме астында эстафета уздырды. Моннан тыш тернәкләнүчеләр “Социаль туризм” программасы кысаларында  Малмыж шәhәренең “Туган як” музеенда сәяхәттә булды.

"Язгы игелек атнасы – игелекле эшләр эстафетасы" акциясе кысаларында  17 апрельдән алып 25 апрельга кадәр Яр Чаллы "Ышаныч" халыкка социаль хезмәт күрсәтү комплекслы үзәге хәйрия чаралары уздырды.

Яр Чаллы "Ышаныч" халыкка социаль хезмәт күрсәтү комплекслы үзәге белгечләре 6 нчы шәһәр сырхауханәсендә медицина хезмәткәрләре белән мәгълүмати очрашуда катнашты.

Түбән Кама "Балкыш" балалар һәм яшүсмерләр өчен социаль приюты педагоглары тәрбияләнүчеләрнең иҗади сәләтен үстерә.

2017 елның 26 апрель көнендә Казан Вахитов районы эш белән тәэмин итү үзәгендә вакантлы эш урыннары ярминкәсе узачак. Чарада 5 район предприятиеләре катнашачак.

Кичә Түбән Кама "Веста" гаилә һәм балаларга социаль ярдәм күрсәтү үзәге базасында зональ һөнәри супервизия узды.

"Язгы игелек атналсы" кысаларында Теләче "Родник" халыкка социаль хезмәт күрсәтү үзәге хезмәткәрләре Олы Нырсы һәм Олы Мәтәскә авыл җирлегендә урнашкан мемориалларны чистартуда катнашты.

Кичә Кама Тамагы "Богородский рай" халыкка социаль хезмәт күрсәтү үзәге психологы Маргарита Матвеева, гаилә һәм балаларга социаль ярдәм күрсәтү бүлекчәсе социаль педагогы Гөлназ Хөснетдинова Кама Тамагы мәктәбе яшүсмерләре арасында төркемле дәрес үткәрде.

Кичә Кама Тамагы "Богородский рай" халыкка социаль хезмәт күрсәтү үзәгенең гаилә һәм балаларга социаль ярдәм күрсәтү бүлекчәсе педагогы Алия Айсина мөмкинлекләре чикләнгән балалар белән төркемле дәрес үткәрде.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: