июнь, 2017 ел
шимбә

2017 елның 7-14 июнендә социаль хезмәт күрсәтү өлкәсендә Республика мәгълүмати-методик үзәгендә студентлар өчен семинар узды.

9 һәм 13 июньдә Питрәч районы эш белән тәэмин итү үзәгендә "МастерПрофи" ҖЧҖ психологлары эшсез гражданнарга һәм мәшгуль булмаган инвалидларга психологик ярдәм күрсәтте.

Яр Чаллы “Ышаныч” халыкка социаль хезмәт күрсәтү комплекслы үзәге белгечләре үз эшендә патриотик һәм экологик тәрбия бирүгә зур игътибар бирә. Шулай итеп, белгечләр Россия Көненә һәм экология елына багышланган рәсем конкурсы оештырды.

Янгын куркынычсызлыгын тәэмин итү максатыннан Тукай районында автоном янгын сүндерү датчиклары урнаштыру буенча эшләр алып барыла.

Сәрдегән авылында яшәүче Фәйзрахманова Нәгыймә Мөхәммәди кызына 17 июнь көнне 90 яшь тулды.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: