гыйнвар, 2018 ел
сишәмбе

Ведомствоара хезмәттәшлек кысаларында Совет районы халыкка социаль хезмәт күрсәтү үзәгенең гаиләгә һәм балаларга социаль ярдәм күрсәтү бүлекчәсе хезмәткәрләре профилактика системасы органнары белән берлектә Республика махсус гомуми белем мәктәбенә барды.

Түбән Кама «Балкыш» балалар һәм яшүсмерләр өчен социаль приютында «Эрудиты» интеллектуаль түгәрәге узды.

Агымдагы елның 16 нчы гыйнварында Балтач муниципаль районының “Наз” бүлекчәсенә социаль яклау бүлеге җитәкчесе Гатиятуллина Алсу Фариз кызы һәм “Наз”халыкка социаль хезмәт күрсәтү үзәге директоры Әхмәдиева Гөлнара Айдар кызы белән тернәкләнүчеләр арасында очрашу булып узды.

Бүген Кукмара районы Лубян авылында яшәүче икенче төркем инвалиды Николай Герасимовка80 яшь тулды.

Балигъ булмаганнар арасында хокук бозуларны һәм караучысызлыкны кисәтү буенча эш кысаларында Түбән Каманың «Веста» гаиләгә һәм балаларга социаль ярдәм күрсәтү үзәге социаль педагогы Ольга Плаксина төркемле дәрес үткәрде.

2018 елның 25 гыйнварында 9 сәгатьтән 12 сәгатькә кадәр Казан шәһәре Совет районы эш белән тәэмин итү Үзәге филиалында вакантлы эш урыннары ярминкәсе узачак.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: