гыйнвар, 2018 ел
җомга

2018 елның 25 гыйнварында Казан шәһәре Совет районы буенча эш белән тәэмин итү үзәге филиалында вакантлы эш урыннары ярминкәсе узачак.

24 гыйнварда Казанның Авиатөзелеш районы эш белән тәэмин итү үзәгендә эш бирүче Көне узачак.

Кичә Зәй халыкны эш белән тәэмин итү үзәгендә район башлыгы Разиф Кәримов эшсез гражданнар белән очрашты.

Кабат хокук бозуларны кисәтү буенча эш кысаларында Түбән Кама «Веста» гаиләгә һәм балаларга социаль ярдәм күрсәтү үзәге белгечләре закон белән каршылыклары булган 18 яшүсмер өчен «КоVeR» яшьләр башлангычлары Үзәгенә танып белү экскурсиясе оештырды.

«Куркынычсызлык Мәктәбе» программасын тормышка ашыру кысаларында Кукмара «Тылсым» халыкка социаль хезмәт күрсәтү комплекслы үзәге карамагындагы Саима Хасанова белән дәрес үткәрелде.

Кукмара «Тылсым» халыкка социаль хезмәт күрсәтү үзәгенең «Наз» социаль-тернәкләндерү бүлекчәсендә 4 нче урта гомуми белем бирү мәктәбе укучылары концерт оештырды.

17 гыйнвар көнне Кукмара муниципаль район халыкка социаль ярдәм күрсәтү үзәге белгечләре Шайдуллина Ленара Вильсор кызы һәм Гарафутдинова Эльмира Равиль кызы ведомствоара “Рассвет” исемле программасы буенча Кукмара муниципаль район шифаханасендә йөкле хатын-кызлар белән очрашу үткәрде.

Буа «Гармония» халыкка социаль хезмәт күрсәтү үзәге белгечләре балалар өчен җирле үзәк китапханәсенә экскурсия оештырды. Чара Лев Толстой елына багышланган иде.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: