Cоциаль хезмәт күрсәтү сыйфаты турында гражданнарны сораштыру

Татарстан Республикасы Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгы социаль хезмәт күрсәтү учреждениеләрендә социаль хезмәтләр алган гражданнар арасында сораштыру үткәрә.

Әгәр Сез яки туганыгыз социаль хезмәтләр ала (яки элегрәк алган) икән, анкета сорауларына җавап бирүегезне сорыйбыз

*Оешманың урнашу урыны
(Район, торак пункт)

*Сез яки Сезнең туганыгыз (соңгы вакытта) кайда социаль хезмәтләр алдыгыз:
Социаль хезмәтләр алу өчен мөрәҗәгать иткән оешма

*Сез әлеге оешма турында тәкъдим ителгән мәгълүмат (адресы, телефоны, эш графигы, эш тәртибе һ.б) сыйфаты һәм тулылыгы белән канәгатьме?

*Әлеге оешмада социаль хезмәтләр күрсәтү, шул исәптән инвалидлар өчен уңайлы шартлар булдырылганмы?

*Бина урнашкан территориянең, бүлмәләрнең төзеклеген һәм чисталыгын ничек бәяли аласыз?

*Социаль хезмәтләр күрсәткән хезмәткәрләрнең профессиональлек дәрәҗәсе белән Сез канәгатьме?

*Бу оешмада хезмәткәрләр мәрхәмәтле, игътибарлы дип саныйсызмы?

*Сезгә яки Сезнең туганыгызга әлеге оешмада социаль хезмәтләр алу өчен билгеләнгән вакыттан озаграк көтергә туры килгәне бармы?

*Әлеге оешмада түбәндәге социаль хезмәт шартлары Сезне канәгатьләндерәме?

*Әлеге оешмада хезмәтләр алганнан соң тормыш сыйфатыгыз яхшырдымы?

*Социаль хезмәтләргә мохтаҗ булган туганнарыгызга, танышларыгызга бу оешмага мөрәҗәгать итәргә киңәш бирәчәксезме?

*Бу оешмага мөрәҗәгать иткәннән соң нәрсә белән канәгать, нәрсә белән канәгатьсез калуыгыз турында языгыз

Рәсемдә (латинча юл хәрефләре, саннар) тасвирланган текстны аерып билгеләгез

"Җибәрергә" төймәсенә басып, сез шәхси мәгълүматларны эшкәртүгә ризалык бирәсез (аларны сораштыру формасында күрсәтелгән очракта). "Җибәрергә" төймәсенә басып, сез Конфиденциальлек сәясәте шартларында шәхси мәгълүматларны эшкәртүгә ризалык бирәсез (аларны сораштыру формасында күрсәткән очракта).

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: