Казанның Авиатөзелеш районында Халыкара саңгыраулар көненә багышланган чара узачак

2017 елның 21 сентябре, пәнҗешәмбе

23 сентябрь көнне 10:00 сәгатьтә "Крылья Советов" паркында Халыкара саңгыраулар көненә багышланган чара узачак.

Чараны оештыручысы булып Татарстан Республикасы хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгы, Татарстан Республикасы мәдәният министрлыгы, Казан, Авиатөзелеш һәм Яңа Савин районнары Башкарма комитеты хакимияте, Казан саңгыраулар һәм начар ишетүчеләр өчен мәктәп-интернаты ярдәмендә Бөтенроссия инвалидлар һәм саңгыраулар җәмгыяте тора.

Мондый масштаблы чараны үткәрү хәзерге заманның иң мөһим бурычларның берсен хәл итәргә булыша, ул да булса җәмгыять һәм начар ишетүчеләр арасында каршылыкларны бетерү.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: