дүшәмбе

Бүген Алабуганың «Астра» мөмкинлекләре чикле балалар һәм яшүсмерләр өчен тернәкләндерү үзәгендә «Файдалы һәм зарарлы ашамлыклар» дигән танып-белү дәресе узган.

җомга

«Астра» мөмкинлекләре чикле балалар һәм яшүсмерләр өчен тернәкләндерү үзәгендә Физкультурачылар көнен билгеләп үттеләр.

Арчаның «Өмет чаткысы» мөмкинлекләре чикле балалар һәм яшүсмерләр өчен тернәкләндерү үзәгендә «Мавыктыргыч һөнәрләр дөньясына сәяхәт» дигән танып-белү дәресе узган.

пәнҗешәмбе

Бөгелмәнең «Яңарыш» мөмкинлекләре чикле балалар һәм яшүсмерләр өчен тернәкләндерү үзәге карамагындагы балалар авыр атлетика буенча ачык беренчелектә катнашканнар.

дүшәмбе

Кукмараның «Шәфкать» мөмкинлекләре чикле балалар һәм яшүсмерләр өчен тернәкләндерү үзәгендә Халыкара светофор көне кысаларында «Безнең дустыбыз – светофор» дип исемләнгән иҗади дәрес уздырылган.

җомга

Яр Чаллы «Кояшкай» мөмкинлекләре чикле балалар һәм яшүсмерләр өчен тернәкләндерү үзәгенә «Орион» яшьләр үзәгеннән арт-волонтерлар килде. Мондый очрашулар күптән инде күркәм традициягә әверелде. Тернәкләндерү үзәгендә волонтерларны һәрвакыт көтәләр.

Алабуганың «Астра» мөмкинлекләре чикле балалар һәм яшүсмерләр өчен тернәкләндерү үзәгендә FIT-5 программасы буенча Махсус Олимпиада кысаларында белем бирү семинары узган.

пәнҗешәмбе

Бүген Арчаның «Өмет чаткысы» мөмкинлекләре чикле балалар һәм яшүсмерләр өчен тернәкләндерү үзәгендә тәрбияләнүчеләр «Татарская усадьба» ресторанында булдылар.

Бөгелмәнең «Яңарыш» мөмкинлекләре чикле балалар һәм яшүсмерләр өчен тернәкләндерү үзәгендә «Хәзерге дөньяда цифрлаштыру турында» дигән танып-белү чарасы узган. Чара Татарстан Республикасында Цифрлаштыру елы кысаларында үткәрелде.

Бөгелмәнең «Яңарыш» мөмкинлекләре чикле балалар һәм яшүсмерләр өчен тернәкләндерү үзәгендә «Фольклор – халык күңеле» дигән танып-белү дәресе узган.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: